Litozin

Koer-kibuvitsa pulber – imeline abi liigestele

LITOZIN on unikaalne abi liigestele, mis on valmistatud eritöödeldud koer-kibuvitsa (Rosa Canina L.) marjadest.
Pikaajaline kasutuskogemus Skandinaavias kinnitab, et koerkibuvitsa pulbri toimeained galaktolipiidid koos C-vitamiiniga mängivad märkimisväärset osa liigeste tervise ja painduvuse säilitamisel ning nende liikuvuse suurendamisel, aitavad kaasa luude ja kõhrede normaalsele talitlusele.

Toote saladus seisneb mitte erilistes kibuvitsamarjades, vaid patenteeritud tootmismeetodis. Parima kvaliteediga marjad läbivad spetsiaalse patenteeritud kuivatustöötluse. Kibuvitsa teed juues samasugust toimet ei saa, sest galaktolipiidid hävivad temperatuuri toimel.

LITOZINi soovitatakse neile, kes tahavad säilitada oma liigeste tervist ja efektiivsust, vanemaealistele ning neile, kelle liigesed on ülekoormatud näiteks spordiga tegelevatele inimestele või ülekaalulistele.

Miks valida liigestele just LITOZIN?

  • Looduslik abi ilma kõrvaltoimeteta
  • Efektiivne ja ohutu pikaajalisel kasutamisel
  • Võib kasutada koos ravimitega
  • Võib väheneda valuvaigistite kasutamise vajadus ja seoses sellega tekkivad kõrvaltoimed
  • Kasutades LITOZINi saate tunda rõõmu paremast elukvaliteedist.
  • Kasutades LITOZINi saate leevendust oma liigesprobleemidele ja sellega seoses saate tunda rõõmu paremast elukvaliteedist, suuremast igapäevasest aktiivsusest, paremast tujust ja unekvaliteedist.

Litozin Strong kapslid

LITOZIN STRONG on uuendatud innovatiivne toode liigestele, mida tänu headele uurimistulemustele soovitatakse teadlaste poolt üle maailma. Uus ja parandatud koostis. Nüüd ainult 3 kapslit päevas. Litozin Strong toimeained aitavad hoida liigeste tervist ja liikuvust, aitavad kaasa luude ja kõhrede normaalsele talitlusele, aitavad kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele.

LITOZIN STRONG põhineb hoolikalt valitud ja parima kvaliteediga kibuvitsamarjadel, mis on läbinud õrna kuivatusprotsessi ja mille valmistamisel on kasutatud uut unikaalset tootmisprotsessi. Meie väärtusahel kindlustab marjade kõrgekvaliteedilise ja õrna käitlemise. Kõik tootmisprotsessi astmed alates marjade korjamisest, kuivatamisest kuni jahvatamiseni on nüüd uuendatud.

Tänu teaduslikule läbimurdele õnnestus meil identifitseerida ja arendada uus naturaalne toode, mis sisaldab optimaalse efekti saavutamiseks rikkalikult Rosenoide. Sel põhjusel on LITOZIN STRONG ainuke toode turul, mis sisaldab unikaalset kõrgekvaliteedilist Rosenoid-kompleksi. Rosenoidid® kaitsvate, antioksüdatiivse toimega, kõhrede funktsiooniks.

Sisaldus: 3 kapslis NRV*
Kibuvitsa marjade pulber 2250 mg
Vitamiin C 80 mg 100 %
NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Rosenoid-kompleks on kombinatsioon aktiivsetest ainetest nagu galaktolipiidid, triterpeenhape, C- vitamiin, flavonoidid ja karotenoidid, mille toimed on omavahel tihedalt seotud. Nende erinevate toimete koostöö avaldabki kasulikku mõju liigestele. Need ained üksikult ei anna sama efekti. Ainult LITOZIN sisaldab Rosenoide. 

Koostisosad: kibuvitsa marjade pulber, millest 4% Rosenoidide kompleks® (Na-L-askorbaat, flavonoidid, karotenoidid, triterpeenhape, galaktolipiidid), želatiin.

Kasutamine: alates 11.ndast eluaastast 3 kapslit päevas. Neelake veega või avage kapsel ja puistage pulber jahedale toidule. Soovitatav võtta koos toiduga. Ärge kasutage samaaegselt kuuma toiduga, sest kuumus inaktiveerib toimeaine.

Tähelepanu! Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

 

UUS! Litozin Kollageeniga

Kibuvitsamarju on traditsiooniliselt kasutatud nende C-vitamiini sisalduse tõttu. Litozinis sisalduva koer-kibuvitsa pulbri ekstrakti koostises on hulganisti teisigi aineid: karotiinid, flavonoidid, triterpeenhapped, oomega-3 rasvhapped ja galaktolipiidid. Koer-kibuvitsa pulbri kasutamist on hinnatud kliinilistes uuringutes ja see on näidanud kasu liigeseprobleemidega inimeste jaoks. Tootes sisalduv koer-kibuvitsa pulbri ekstrakt on põletikuvastaste ja antioksüdatiivsete omadustega, mis aitavad vähendada põletikku ja valu liigestes ning muuta liigeseid liikuvamaks.

C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitab kaasa kollageeni moodustumisele luude, veresoonte ja kõhrkoe normaalseks talitluseks. Kõhrede ja sidekoe peamiseks ehituskiviks kollageen.  Tootes sisalduv tüüp II kollageen moodustab umbes 72% protsenti kõhre kuivkaalust. Hüdrolüüsitud tüüp II kollageen toodab liigestes ülimalt õhukest koe kihti, mis talub füüsilist koormust. Hüaluroonhape imab liigesevedelikus vett ning muutub sültjaks. Koormuse ajal leevendab liigesevedelik liigestele mõjuvat koormust, õlitab kõhresid ja vähendab hõõrdumist. Vask aitab kaasa sidekoe püsimisele normaalsena ning kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Koostisosad 1 tab.
Kollageeni hüdrolüsaat,
mis sisaldab:
tüüp II  kollageeni
kondroitiinsulfaati
hüaluroonhapet
500 mg

275 mg
60 mg
5 mg

Koer-kibuvitsa pulbri ekstrakt (Rosa canina L.), mis vastab umbes 1120 mg-le ilma seemneteta koer-kibuvitsa marjadele 140 mg
Vitamiin C 12 mg (15 %*)
Vask 150 µg (15 %*)
NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Koostisosad: Kollageeni hüdrolüsaat, mahuained (dikaltsiumfosfaat, mikrokristalne tselluloos, ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos), koer-kibuvitsa pulber, mis sisaldab 2% Rosenoid kompleksi [vitamiin C (L-askorbiinhape), flavonoidid, karoteenid, triterpeenhapped, galaktolipiidid], maltodekstriin, glaseerained (rasvhapete magneesiumsoolad, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, polüetüleenglükool, karnaubavaha), niiskusesäilitaja (glütserool), mineraaltoitained (vaskglükonaat).

Kasutamine: alates 11.ndast eluaastast 1 tablett päevas. Tarbida koos toiduga..

Tähelepanu! Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Osta kohe!